Szybki kontakt

Biuro handlowe
ul. 8-marca 70
77-400 Złotów
tel./fax 606 435 440

Zakład produkcyjny
Wielatowo 6a,
77-400 Złotów
kom.: 67 263 3221

Przeszklenia ze szkła profilowanego


Szkło profilowe w kształcie ceownika, które jest coraz częściej wykorzystywanie jest w nowoczesnej architekturze. Stosowanie tego produktu nie wymaga korzystania z dodatkowych słupów konstrukcyjnych, co stwarza duże możliwości dla projektowani i jest bardzo cenione przez architektów i projektantów. Dzięki temu szkło używane jest w różnych innowacyjnych rozwiązaniach.

Obszary zastosowania systemu to fasady, klatki schodowe, a także przeszklenia wewnętrzne w obiektach komercyjnych, sportowych, halach przemysłowych czy obiektach użyteczności publicznej.

System szklenia obejmuje szereg szyb profilowanych oraz system aluminiowych ram zewnętrznych, wewnętrznych profili PCV i dodatkowych akcesoriów uzupełniających kompletne przeszklenie. Różnorodność dostępnej kolorystyki pozwala architektom i projektantom na użycie ich w celu uzupełnienia lub podkreślenia wyglądu projektowanych prac.

Ornamentowa powierzchnia szkła oraz stopień przepuszczalności światła pozytywnie wpływają na efektywne oświetlenie wnętrz światłem dziennym. Dlatego w ciągu dnia nie ma potrzeby sztucznego doświetlania budynku, przez co można ograniczyć wydatki na kosztowną energię.

W wielu przypadkach zastosowanie systemu szkła profilowanego może okazać się opcją najbardziej ekonomiczną i przyjazną środowisku.

 
System ten umożliwia wykonanie:
  • fasad bezszprosowych
  • szklanych dachów
  • ścian działowych
  • przegród balkonowych
  Broszura

     

Copytight © 2012 Alubud - Stolarka aluminiowa