O firmie

 

Szybki kontakt

Jesteśmy firmą produkującą ślusarkę aluminiową, otworową i fasadową. Firma powstała w 1998r. i od tego czasu konsekwentnie rozwija prowadzoną działalność. Celem naszej firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów. Szczególnie zależy nam na opinii rzetelnego i pewnego partnera, co dotychczas prowadzona działalność w pełni potwierdza.

Jako nowoczesna firma posiadająca wieloletnie doświadczenie, możemy zaoferować Państwu bardzo bogaty, wysoki wachlarz usług i wzrost atrakcyjności naszej oferty. Zapewniamy terminowość realizowanych umów, dzięki temu cieszymy się dużym uznaniem wśród odbiorców naszych wyrobów. Wysoka jakość produktów, szybki czas realizacji zamówień ,elastyczność cenowa , fachowy montaż i serwis pogwarancyjny to atuty, o których przekonają się Państwo współpracując z nami.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani , posiadający odpowiednią wiedzę wraz z doświadczeniem, nabytym w trakcie pracy. Są to osoby w pełni przygotowane i przeszkolone.

Sprzedaż naszych produktów prowadzimy głównie w województwie wielkopolskim. Podejmujemy się również zleceń z innych rejonów Polski. Od roku 1999 realizujemy również kontrakty eksportowe. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy wiele kontraktów dla wymagających inwestorów niemieckich oraz dla inwestora hiszpańskiego.

Pragniemy zaprosić Państwa do grona naszych partnerów handlowych. Proponujemy dogodne warunki współpracy.

Zapewniamy:
  • doradztwo techniczne na etapie projektowania
  • dostawę elementów na plac budowy
  • fachowy i sprawny montaż
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  Biuro handlowe
ul. 8-marca 70
77-400 Złotów
tel./fax 606 435 440

Zakład produkcyjny
Wielatowo 6a,
77-400 Złotów
kom.: 67 263 3221
 

Nasi partnerzy to: Aluprof Bielsko , Alumil, Alusystem, ESCO, Dorma, Geze, GLASSOLUTIONS Saint-Gobain, Effector, Soudal, Tremco illbruck .

     
             
     
             
           

Copytight © 2012 Alubud - Stolarka aluminiowa