O firmie

Content Image

Alubud

Jest firmą produkującą ślusarkę aluminiową, otworową i fasadową. Firma powstała w 1998r. i od tego czasu konsekwentnie rozwija prowadzoną działalność. Celem naszej firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów. Szczególnie zależy nam na opinii rzetelnego i pewnego partnera, co dotychczas prowadzona działalność w pełni potwierdza.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani, posiadający odpowiednią wiedzę wraz z doświadczeniem, nabytym w trakcie pracy. Są to osoby w pełni przygotowane i przeszkolone.

Jako nowoczesna firma

posiadająca wieloletnie doświadczenie, możemy zaoferować Państwu bardzo bogaty, wysoki wachlarz usług i wzrost atrakcyjności naszej oferty. Zapewniamy terminowość realizowanych umów, dzięki temu cieszymy się dużym uznaniem wśród odbiorców naszych wyrobów. Wysoka jakość produktów, szybki czas realizacji zamówień ,elastyczność cenowa , fachowy montaż i serwis pogwarancyjny to atuty, o których przekonają się Państwo współpracując z nami. 

Content Image
Content Image

Sprzedaż naszych produktów

prowadzimy głównie w województwie wielkopolskim. Podejmujemy się również zleceń z innych rejonów Polski. Od roku 1999 realizujemy również kontrakty eksportowe. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy wiele kontraktów dla wymagających inwestorów niemieckich oraz dla inwestora hiszpańskiego. 

Zapewniamy:

  • doradztwo techniczne na etapie projektowania
  • dostawę elementów na plac budowy
  • fachowy i sprawny montaż
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 

20-lecie firmy

25 maja 2018 roku nasza firma świętowała 20-lecie działalności.
Zabawa była huczna i trwała do późnych godzin nocnych, a odbyła się w restauracji Zacisze w Złotowie.

Partnerzy

Clients Logo
Clients Logo
Clients Logo
Clients Logo
Clients Logo
Clients Logo
Clients Logo
Clients Logo
Clients Logo
DO GÓRY